Witajcie na AutoTwoichMarzen.pl

Auto Twoich Marzen.pl to firma, która zrodziła się z pasji. Zajmujemy się wynajmowaniem aut na wesela, studniówki, randki, majówki czy eventy oraz na wszystkie inne okazje jakie sobie możecie wyobrazić. Pielęgnacja naszych aut to nic innego jak dbanie o naszego kolejnego członka rodziny. Przejażdżka nimi to wiatr we włosach i uśmiech na naszych ustach. Oferujemy wynajem aut na terenie całego kraju a w szczególności w południowo-zachodniej Polsce.

Proponujemy Państwu wyjątkowe auto

Mercedes-Benz Gazelle Kit-Car

stylowy kabriolet o pięknym, subtelnym wyglądzie

Beautiful landscape
If your theme supports it, you’ll see the „wide” button on the image toolbar. Give it a try.
Auta wprowadzą Was i Waszych gości w nastrój z lat trzydziestych XX wieku kiedy w Ameryce panowała prohibicja a w Europie na salony wdarł się fokstrot … Niepowtarzalny klimat aut powoduje, że są one wyjątkową propozycją z okazji ślubu. Dodatkowo stanowią niezwykłą oprawę uroczystości, a dla Was przejażdżka nimi będzie szczególnym, niezapomnianym przeżyciem. Klimat tych aut spowoduje, że w dniu ślubu będziecie w centrum uwagi. Przejażdżka nimi gwarantuje, że będzie głośno o Was nie tylko wśród Waszych gości i znajomych ale także w całym mieście i okolicy

Zapraszam

Arkadiusz Kłusek


You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.

Media Rich

If you combine the new wide and full-wide alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
Accessibility is important — don’t forget image alt attribute
Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it. The above is a gallery with just two images. It’s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher. Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
https://vimeo.com/22439234
You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here’s a pullquote block:
Code is Poetry The WordPress community

If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the GitHub repository.


Thanks for testing Gutenberg!

👋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *